نرخ طلا سکه ارز دلار امروز ۱۱ آذر ۹۸/ طلا بالا کشد

۱۱

سامانه پیامک رایگان اس ام اس
در این ساعت در بخش دنیای اقتصاد آیوا گزارشی با عنوان ..نرخ طلا سکه ارز دلار امروز ۱۱ آذر ۹۸/ طلا بالا کشد.. براتون آماده کردیم در ادامه با آیوا همراه باشید

 امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۱۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۸ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۵۹.۵ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۵۹۰ هزار و ۴۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۹۱۷ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۲۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۶۳۲ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است

 

.نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان

قیمت یورو

۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان

قیمت پوند

۱۶ هزار و ۶۳۲ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۵۲۸ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۸۸۸ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۵۹۰ هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۹۱۷ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۴۵۹.۵دلار

قیمت پلاتیندلار

۸۹۸ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۶.۹۹دلار

انتهای پیام/منبع

نظر بدهید

Your email address will not be published.