مجلس اگر عقلانی و مردمی حرکت کند به مطالبات ملت پاسخ خواهد داد

۹

سامانه پیامک رایگان اس ام اس
در این ساعت در بخش سیاسی آیوا گزارشی با عنوان ..مجلس اگر عقلانی و مردمی حرکت کند به مطالبات ملت پاسخ خواهد داد.. براتون آماده کردیم در ادامه با آیوا همراه باشید

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد شاهی عربلو نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بعد از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد انتخابات وزارت کشور در پاسخ به این سوال که با کدام جریان سیاسی در انتخابات همراه خواهد بود، گفت: هنوز تصمیم نگرفته ام اما با این حال من برای هر ۲ جریان سیاسی اصلی کشور احترام قائل هستم.

وی با بیان اینکه برای ۲ جریان اصلی کشور که دو بال نظام هستند و پاسخگوی مردم بوده‌اند احترام قائل هستم افزود: در هر ۲ جریان افراط و تفریط وجود دارد و همدیگر را تخریب کرده اند.

نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: همواره به عنوان نیروی مردمی و ولایی در مجلس بوده ام. 

شاهی عربلو اظهار داشت: رفع مشکلات اقتصادی، قانونمداری و رفتار عقلانی مطالبه مردم است. ضمن اینکه اگر مجلس عقلانی و مردمی حرکت کند، به مطالبات مردم پاسخ خواهد داد که اگر اینگونه بود  وضع اقتصادی کشور اینگونه نبود.

وی با بیان اینکه مجلس قدرت زیادی دارد گفت: زمانی که نماینده مجلس و رئیس کمیسیون اقتصادی بودم همراه با ۶ رئیس کمیسیون دیگر مجلس در نامه ای به رئیس جمهور که می خواست قیمت ارز تغییر کند نوشتیم و به بانک مرکزی و وزیر اقتصاد تذکر می دادیم و انصافا هم او حرف ما را پذیرفت لذا مجلس در راس امور است.

نماینده ادوار مجلس در پایان خاطرنشان کرد: من در انتخابات اسفند ماه از حوزه انتخابیه هشترود آذربایجان شرقی شرکت خواهم کرد. 

انتهای پیام/ منبع

نظر بدهید

Your email address will not be published.